Mijn favorieten

Ruim 60 dealerpunten in NL Levering door heel Nederland Jouw tuin onder een dak

Varistone LM Aqua Neutraal

De Varistone LM Aqua Neutraal voegmortel is een luchtuithardend voegmiddel dat vacuüm verpakt geleverd wordt. Dit kant-en-klare voegmiddel is zeer eenvoudig toe te passen. Het toepassen van dit voegmiddel is eenvoudig, waardoor onkruid binnen 24 uur niet meer ideaal voor sierbestrating.

  • snelle verwerking;
  • geen onkruid meer tussen de tegels;
  • duurzaam drainerende voegen;
  • makkelijk schoon te houden;

Een groot voordeel van Varistone LM Aqua Neutraal is dat het geen resten achterlaat en waterdoorlatend is. Hierdoor is het perfect voor voegen tussen keramische tegels, natuursteen, betonnen tuintegels en klinkers. Deze voegmortel is geschikt voor tuinterrassen en paden en werkt goed bij voegbreedtes vanaf 3 mm en dieptes van minstens 30 mm. Dit voegmiddel is verkrijgbaar in diverse kleuren, zoals neutraal, zilvergrijs, steengrijs en basalt.

Verwerking van Varistone LM Aqua Neutraal

Voordat je Varistone LM Aqua Neutraal aanbrengt, moeten bestaande voegen tot een diepte van ten minste 30 mm worden uitgekrabd en een breedte van minimaal 3 mm hebben. Voor voegbreedtes van 15 mm of groter is een diepte van twee keer de voegbreedte aanbevolen.

Reinig het oppervlak grondig met een harde bezem en verzadig de stenen volledig met water voordat u begint. Verdeel vervolgens Varistone LM Aqua Neutraal over het oppervlak, bij voorkeur in porties van maximaal 5 kilo. Gebruik een speciale rubberen trekker om het voegmiddel gelijkmatig te verspreiden. Het is essentieel om de voegen te verzadigen met water, zodat de mortel vloeibaar wordt en goed in de voegen terechtkomt. Voor het beste resultaat moet Varistone LM Aqua Neutraal constant in beweging blijven tijdens het voegen. Hieronder vind je een video met de verwerking van het voegmiddel.

Het uithardingsproces van Varistone LM Aqua Neutraal

Na het aanbrengen van Varistone LM Aqua Neutraal is het belangrijk om de pas gevoegde delen ten minste 24 uur onbelast te laten en ze te beschermen tegen zware regenval. De mate van uitharding hangt af van het aanwezige vocht. Gereedschap dat in contact is geweest met de nog niet uitgeharde mortel moet met water worden gereinigd.

Benodigde hoeveelheid Varistone LM Aqua Neutraal

Hoeveel Varistone LM Aqua Neutraal u nodig heeft, is afhankelijk van verschillende factoren. Bij een minimale voegdiepte van 30 mm en gebruik van strak gelegde stenen is de volgende hoeveelheid slechts een richtlijn. Stenen met een onregelmatige vorm of ingewikkelde patronen kunnen het verbruik verhogen, vooral bij mozaïek- of plaveiselmotieven.

Varistone LM Aqua Neutraal aanschaffen op terras & trends

Voor diverse soorten bestrating is Varistone LM Aqua Neutraal een uitstekende keuze. Varistone LM Aqua is leverbaar in emmers van 12,5 kg en 25 kg. Naast dit voegmiddel vind je op terras & trends nog meer voegmiddelen en materialen voor de verwerking van terrassen.

€ 65,65/Stuks12,5 kgnr. 12001259